نتایج جستجو برای عبارت :

how long/charlie puth

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

دریافت

سلام ، چند وقته پیش تو اینستا ، یه چالشی رو ریپلای کردم که از قضا جالب بود.موضوع : اسم تمامی کسانی که از بچگی تا به امروز روشون کراش داشتید بنویسید و عکسشون رو هم بزارید.(اینو خودم اضافه کردم)من هم به ترتیب میذارم ، هر کی هم دوست داشت میتونه شرکت کنه و پست بزاره (:۱. ارسلان قاسمیسال ۸۸ با پخش سریال هوش سیاه طرفدارش شدم و بعد از اون با سریال های «فاصله ها ، تا ثریا ، هوش سیاه دو ، هفت سنگ» ، قبول کردم که این بشر بازیگر مورد علاقه ی منه ، هر چند بعد گذ
[Intro]AlrightOoh, yeah[Verse 1]I'll admit, I was wrong, what else can I say, girl?Can't you blame my head and not my heart?I was drunk, I was gone, that don't make it right, butPromise there were no feelings involved, mmh[Pre-Chorus]She said, "Boy, tell me honestlyWas it real or just for show?", yeahShe said, "Save your apologies”Baby, I just gotta know[Chorus]How long has this been goin' on?You've been creepin' 'round on meWhile you're callin' me "baby"How long has this been goin' on?You've been actin' so shady (shady)I've been feelin' it lately, baby"[Post-Chorus]Ooo-oh (yeah)Ooo-oh (encore)Oooh-ooh-oh[Verse 2]I'll admit, it's my fault, but you gotta believe meWhen I say it only happened once, mmmI
سلام!
چند وقتیه میخوام بنویسم ولی هی نمیشه متاسفانه
میخواستم شعر بنویسم در واقع ولی جدیدا یا موقعی دست به کیبورد میشم همه میپرن تو ذهنم یا در لحظ قافیه دونم خالیه و خلاصه یه سری پست پیش نویس شده دارم که یه سری شعر نصفه و نیمه توشون رها شدن -_-
ولی خب دیگه گفتم طلسمو بشکنم و بیام بنویسم یه چیزی که دلتنگم :))
آقا از جایی توش درس میخونم بگم براتون کرک و پرتون بریزه!
اینجانب تو زیرزمین درس میخونم! :))))) سال کنکورمون زیرزمینی شدیم رفت D:
یکی از معلمامون ک

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

shabakema